• Kategorie
  • Inżynieria kosztów.

Autor(zy) Jasiński Tomasz, Leszczyński Zbigniew
Miejsce wydania Gdańsk
Rok 2015
Wydanie I
Ilość stron 269
Format B5
Okładka miękka
126.00 -16% 105.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu niezwłocznie
Cena przesyłki 0
PP Przesyłka biznesowa pobranie (od 80 zł gratis) 0
Odbiór osobisty 0
PP Przesyłka biznesowa (od 80 zł gratis) 0
Paczkomaty InPost przelew (od 100 zł gratis) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier przelew (od 200 zł gratis) 12
Kurier pobranie (od 200 zł gratis) 16
Dostępność 1 szt.
ISBN 978-83-7804-249-5
EAN 9788378042495

Zamów telefonicznie: 914340603

Zostaw telefon

Inżynieria kosztów.

Autor(zy): Leszczyński Zbigniew, Jasiński Tomasz.
ISBN: 978-83-7804-249-5
Miejsce wydania: Gdańsk
Rok wydania: 2015
Wydanie :I
Ilość stron: 269
Format: B5
Okładka: miękka

Interesująca publikacja dla menedżerów – jak wykorzystać narzędzia inżynierii procesowej, technologii produkcji, badań operacyjnych, analizy wartości dla potrzeb szacowania i kontroli kosztów przedsiębiorstwa oraz optymalizowania rentowności produktów i procesów produkcji.

Celem książki jest pokazanie praktycznych i teoretycznych aspektów inżynierii kosztów w zarządzaniu kosztami w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Rozważania autorów opierają się na wielu przykładach praktycznych, w które są wplecione wyjaśnienia teoretyczne, mające pomóc w zrozumieniu tychże przykładów. Operując przykładami, na danych liczbowych, w książce zostały zaprezentowane kolejne narzędzia inżynierii kosztów potrzebne do optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.

Książka dostarcza czytelnikowi określone „know-how”, które ma posłużyć do rozwiązywania indywidualnych problemów związanych z redukcją zużywanych zasobów w przedsiębiorstwie. Menedżerowie, którzy sięgną po tę książkę znajdą w niej szereg wskazówek dotyczących metodyki projektowania narzędzi inżynierii kosztów oraz wykorzystania ich w zarządzaniu kosztami.

Prezentowane przykłady i rozwiązania bazują na doświadczeniach praktycznych Autorów w działalności konsultingowej oraz wiedzy teoretycznej zdobytej podczas pracy akademickiej.

Publikacja polecana: pracownikom działów controllingu kosztów i produkcji, rachunkowości zarządczej, kontrolerom i inżynierom kosztów, inżynierom i projektantom produktu, menedżerom produkcyjnych i finansowych firm, projektantom systemów zarządzania produkcją i kosztami, konsultantom i wdrożeniowcom systemów zintegrowanych typu ERP, studentom uczelni ekonomicznych i technicznych wszystkich kierunków.

dr hab. Zbigniew Leszczyński, prof. PŁ

Pracownik naukowy Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, wieloletni pracownik międzynarodowych firm konsultingowych. Zajmuje się projektowaniem systemów informacyjnych zarządzania kosztami i inżynierii kosztów, wykonał kilkanaście projektorów wdrożeniowych w przedsiębiorstwach z różnych branż. Autor wielu specjalistycznych publikacji z zakresu zarządzania kosztami i rachunku kosztów.

dr inż. Tomasz Jasiński

Pracownik naukowy Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, ekonomista i informatyk. Specjalizuje się w zastosowaniach sztucznej inteligencji oraz analizy technicznej w przedsiębiorstwie. Współtwórca projektów praktycznych w/w dziedzinach.  Autor licznych publikacji naukowych i aplikacyjnych z obszaru rynku energii, rynku walutowego oraz sztucznej inteligencji, w tym sieci neuronowych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.