• Kategorie
  • PHP 7, MySQL 8 i Maria DB. Praktyczny podręcznik.

Autor(zy) Prettyman Steve, West Adrian W.
Miejsce wydania Warszawa
Rok 2020
Wydanie I
Ilość stron 640
Format B5
Okładka miękka
119.00 -10% 107.00
Wysyłka w ciągu 1-5 dni
Cena przesyłki 0
PP Przesyłka biznesowa pobranie (od 80 zł gratis) 0
Odbiór osobisty 0
PP Przesyłka biznesowa (od 80 zł gratis) 0
Paczkomaty InPost przelew (od 100 zł gratis) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier przelew (od 200 zł gratis) 12
Kurier pobranie (od 200 zł gratis) 16
Dostępność 0 szt.
ISBN 978-83-01-20964-3.
EAN 9788301209643

Zamów telefonicznie: 914340603

Zostaw telefon

PHP 7, MySQL 8 i Maria DB. Praktyczny podręcznik.

Autor(zy): West Adrian W., Prettyman Steve.
ISBN: 978-83-01-20964-3.
Miejsce wydania: Warszawa
Rok wydania: 2020
Wydanie :I
Ilość stron: 640
Format: B5
Okładka: miękka

Celem tej książki jest jak najszybsze wdrożenie czytelnika w rzeczywiste aplikacje. Autorzy odchodzą od podejścia stosowanego w klasycznych podręcznikach i zamiast opisu poszczególnych fragmentów kodu, przedstawiają pełne, praktyczne projekty, oparte na bazie danych MySQL/MariaDB wbudowane w rzeczywiste witryny internetowe.

Zamiast prezentowania PHP, SQL i MySQL/MariaDB jako całkiem oddzielnych tematów, są one wyjaśniane w kontekście każdego projektu. Każdy z nich został bogato zilustrowany, aby można było wyraźnie zobaczyć rezultaty uzyskiwane w miarę tworzenia własnej strony opartej na bazach danych.

W książce pokazujemy:

• Jak tworzyć bezpłatne środowisko testowania stron internetowych opartych na bazach danych.

• Jak umieścić PHP i interaktywne bazy danych w rzeczywistych stronach internetowych. Jest to wiodący temat w całej książce.

• Jak PHP, HTML i MySQL/MariaDB współpracują przy tworzeniu i utrzymywaniu bazy danych oraz zawartych w niej danych.

• Jak utworzyć przyjazny interfejs, tak aby administrator o minimalnych umiejętnościach informatycznych mógł monitorować bazę danych.Steve Prettyman

Steve Prettyman uzyskał w 1979 roku stopień licencjata na uniwersytecie Oglethorpe. Szybko zaczął karierę nauczycielską jako nauczyciel matematyki w liceum, kontynuując edukację, aby uzyskać stopień magistra w dziedzinie biznesowych systemów informacyjnych na Georgia State University (1985). Od tego czasu Steve spędził ponad 30 lat w branży informatycznej. Przez ostatnich 20 lat pracował jako nauczyciel i profesor w Chattahoochee Technical College, Kennesaw State University oraz Southern Polytechnic State University.

Obecnie jest członkiem zarządu wydziału informatyki w Florida Keys Community College w Key West na Florydzie. Zajmuje się głównie nauczaniem programowania, projektowania witryn internetowych oraz tworzenia aplikacji sieciowych.Adrian W. West

Adrian W. West zrezygnował z pracy w roli inżyniera projektanta, aby zostać dyrektorem szkoły korespondencyjnej w Wielkiej Brytanii. Od 1982 roku zajmuje się nauczaniem w różnej postaci. W 1987 roku wprowadził komputery do swego miejsca pracy i nauczył personel posługiwania się nimi. Przez cztery lata uczył studentów umiejętności komputerowych w szkole w Cheshire w Wielkiej Brytanii. Mieszka w Colyton, mieście leżącym w Devon, w Anglii, i przez ostatnich 18 lat projektuje i tworzy witryny dla biznesu i organizacji dobroczynnych w Wielkiej Brytanii.Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.